تعیین جنسیت جنین به روش های خانگی با 4 روش معتبر

تعیین جنسیت جنین در خانه

با باردار شدن یک مادر اولین هیجان و کنجکاوی او دانستن جنسیت جنین است. اما تعیین جنسیت جنین به طور دقیق تا ۲۰ هفتگی امکان پذیر نیست. هرچند در سن ۱۱ هفتگی نیز از طریق سونوگرافی تقریباً مشخص است اما نتیجه آن احتمالاً با خطا همراه باشد. اگر میخواهید به طور دقیق بدانید جنسیت جنین از چند ماهگی مشخص میشود کلیک کنید. در زمان های گذشته که سونوگرافی هنوز اختراع نشده بود انسان از روش های دیگری برای تعیین دختر و پسر بودن جنین استفاده می کردند. هرچند گاهی این تست ها درست از آب در می آمد. اما گاهی هم خلاف واقعیت بود. ولی مادران زیادی هستند که دلشان می خواهد برای سرگرمی هم که شده آن را تست کنند.

تعیین جنسیت در ماه اول به روش خانگی

زمانی که زن بارداری را می بینید اولین سؤالی که به ذهنتان خطور می کند این است نوزاد او دختر خواهد بود یا پسر. اما در ماه های اول برای تعیین جنسیت جنین مگر با روش های خانگی و سنتی بتوانید جنسیت آن را مشخص کنید. هر چند این روش های سنتی از نظر علمی از اعتبار کمتری برخوردار هستند. اما به دلیل کنجکاوی زیاد والدین، مادران زیادی اقدام به تست این آزمایش ها می کنند.

اما باید مادران توجه کنند این روش ها، روشی علمی نیستند و باید به صورت سرگرمی آن را تست کنند. نباید آن را ملاک خرید های نوزاد و فعالیت های دیگر خود قرار دهند. تنها روش سونوگرافی آن هم در ۲۰ هفتگی تعیین جنسیت جنین را به طور قطع می تواند مشخص کند.

تعیین جنسیت بچه با آب‌لیمو

در ماه های اول بارداری افراد زیادی هستند که مشتاق‌اند جنسیت جنین خود را بدانند. یکی از دلایل آن را میتوان این دانست والدین میخواهند با تشخیص جنسیت بچه در خانه بتوانند جواب سوال خود در مورد برای زیبایی جنین در بارداری چی بخوریم را پیدا کنند.

روش تعیین جنسیت جنین با ابلیمو چطوری است

برای تعیین جنسیت جنین خود شاید روش های زیادی را امتحان کرده باشند. گفته می شود برای دختر یا پسر بودن جنین، نوع مزاح یا ویار زن حامله می تواند جنسیت را مشخص کند. هرچند تحقیقات نشان داده است ویار یک زن باردار نشانه از کمبود بدن به نوع املاح مواد غذایی است. در نتیجه نمی توان ویار را ملاک برای تعیین جنسیت جنین دانست. زمانی که در دوره بارداری کم خون باشید احتمالاً آب‌لیمو را بیشتر مصرف کنید. اما در روش سنتی گفته می شود زمانی که یک زن حامله به آب‌لیمو ویار داشته باشد به احتمال زیاد جنین او پسر است.

تعیین جنسیت جنین با کف دست

شاید شنیده باشید که می شود تعیین جنسیت نوزاد را با کف دست معلوم کرد. ولی آیا واقعاً می توان از طریق کف دست جنسیت نوزاد خود را بدانیم؟ آیا قبل از سونوگرافی می توان از دختر یا پسر بودن نوزاد خود مطلع شد؟ برای یادگرفتن این تست در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه در خانه با کف دست جنسیت بچه در هفته اول بارداری را تشخیص دهیم

گاهی شنیده شده اگر دست های یک زن حامله خشن و خشک شده باشد او یک پسر را باردار است. اما اگر دست یک زن حامله نرم و لطیف باشد گفته شده یک دختر را باردار است. یا به عبارت دیگر گفته می شود اگر در زمان دست دادن با کسی که علاقه‌مند به دست دادن با شما باشد و شما به نحوی با او دست بدهید که کف دستان رو به پایین باشد.

در این حالت دست دادن گفته می شود جنین پسر است. اما در زمان دست دادن کف دست شما رو به بالا قرار بگیرد جنین شما دختر است. در برخی مواقع گفته می شود برای تعیین جنسیت نوزاد از کف دست راست استفاده کنید. هر چند که نظرهای متفاوتی دراین‌باره وجود دارند. اما همیشه دست راست، دست اصلی است و دست چپ به عنوان دست فرعی یاد می شود.

تعیین جنسیت جنین از روی چشم

برای تعیین جنسیت جنین در ماه های اول بارداری روش های سنتی زیادی وجود دارد از جمله تشخیص از روی چشم. برای این روش زن حامله در مقابل آینه ایستاده و به چشم های خود نگاه کند. سپس پلک پایین چشم راست خود را به طرف پایین بکشد. در این حالت مردمک چشم را به طرف بالا حرکت دهد. این حالت را تا زمانی که کلیه سفیدی پایین مردمک نمایان شود ادامه دهد. حال از فرد دیگری بخواهد که به چشم او نگاه کند و به دنبال رگ کوچکی بگردد که به دو شاخه تقسیم شده است. اگر رگ در چشم راست دیده شد جنین زن حامله دختر است. اما اگر در چشم چپ دیده شد جنین پسر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: چی بخوریم بچه چشم رنگی بشه

چگونه از روی چشم جنسیت بچه را تشخیص دهیم

برای تعیین جنسیت از روی چشم روش دیگری نیز وجود دارد. این روش همانند روش قبل است با این تفاوت در این حالت به دنبال رگی به شکل Y هستید. در این حالت اگر این رگ Y شکل در چشم چپ زن حامله مشاهده شد او باید در انتظار تولد یک دختر زیبارو باشد. اما اگر در چشم راست علامت مشاهده شد زن حامله یک پسر را به دنیا می آورد. اما اگر در هیچ یک از چشم ها دیده نشد پسر به دنیا می آید. شاید سؤال شود اگر این علامت در هر دو چشم دیده شود نتیجه چیست؟ در جواب باید گفت احتمالاً جنین دوقلو است یا جنین دختر است.

تعیین جنسیت بچه با جوش شیرین در ماه اول بارداری

16671159153

شاید وقتی بشنوید تعیین جنسیت جنین با روش های سنتی و با استفاده از جوش شیرین امکان پذیر است بگویید مگر با جوش شیرین امکان دارد؟ باید گفت جوش شیرین علاوه بر قابلیت های بی نظیری که دارد یکی از روش های سنتی تعیین جنسیت است. استفاده از جوش شیرین، روشی ساده و آسان با کمترین هزینه است برای زنان حامله ای که مشتاق هستند هویت نوزاد خود را بدانند. برای انجام این آزمایش به چند قاشق جوش شیرین‌ احتیاج دارید.

چگونه با جوش شیرین جنسیت بچه را بدانیم

برای تعیین جنسیت با جوش شیرین ابتدا یک کاسه را آماده کنید و جوش شیرین را در کاسه بریزید. مقداری لازم از ادرار را به ظرفی که جوش شیرین را در آن ریخته اید اضافه کنید. اکنون منتظر بمانید و ببینید چه تغییری در ظرف خواهید دید. اگر ادرار در ظرف شروع به کف کردن کرد گفته شده است جنین پسر است. اما اگر بدون تغییر باشد جنین دختر است. به نظر دکتر صابر نجفلو به عنوان دکتر ختنه در تهران این تست را صبحگاه انجام دهید بهتر است.

چرا که ادرار غلظت لازم را دارد و جواب آزمایش دقیق تر خواهد بود. افراد زیادی این آزمایش را تست کرده اند و در نهایت با جنسیت بچه به دنیا آمده مطابقت داشته است. چرا که جوش شیرین زمانی که با اسید ترکیب شود تغییر و تحولاتی در آن ایجاد می شود و کف می کند. اما به دلیل تغییرات هورمونی که در زنان حامله اتفاق می افتد از اعتبار این تست می کاهد.