ختنه در کودکان از عمل هایی است که هر پدر و مادری باید از قبل به فکر آن باشند. روزی فرا خواهد رسید که پدر و مادر، این جراحی را باید برای فرزند دلبند شان، انجام دهند. ختنه نوزاد شاید در وهله ی اول کاری بسیار ساده به نظر برسد، اما بهتر است همین کار ساده را هم یک متخصص اطفال و دکتر خوب ختنه انجام دهد. متاسفانه روز به روز به تعداد بیماری هایی که در اثر ختنه ی بد، پدید می آیند، اضافه می شود. اگر در پی یافتن یک دکتر خوب ختنه در تهران هستید، باید بگوییم دکتر نجفلو یکی از بهترین متخصص های ختنه نوزادان در تهران هستند که تا به امروز بیش از7 هزار ختنه موفق در رزومه خود دارند.

بهترین دکتر ختنه نوزاد در تهران 

نوبت به معرفی بهترین دکتر ختنه در تهران رسیده است، برای اینکه ما بتوانیم بهترین دکتر ختنه نوزادان رو پیدا کنیم باید به برخی از موارد مهم دقت کنیم و در مورد ختنه چیست تحقیق کنیم، برخی از آن ها عبارت اند از:

 • رزومه دکتر
 • کلینیک و بیمارستان هایی که فعالیت میکند
 • میزان تحصیلات دکتر ختنه
 • تعداد ختنه های موفقی که انجام داده است
 • و…

این ها مهم ترین نکات در انتخاب یک دکتر ختنه است که در مرحله اول باید به این موارد دقت کنید و در ادامه میتوانید نسبت به شرایط خود دیگر ویژگی های پزشک را نیز مورد بررسی قرار دهید.و به کلینیک ختنه در تهران مراجعه نمایید.

دکتر ختنه در منزل

ختنه مانند برخی از کارهای پزشکی و درمانی مانند فیزیوتراپی و خدمات پرستاری، در منزل نیز انجام می شود. البته انجام دادن این جراحی بهتر است در کلینیک یا بیمارستان زیر نظر پزشک ختنه انجام شود. اما برخی از پزشکان متخصص نیز در منزل، این خدمات را انجام می دهند ولی دکتر صابر نجفلو کاملا با این موضوع مخالفت دارد و بر این باور است که ختنه باید در مراکز معتبر و کلینیک های مجهز انجام شود. برای انتخاب یک پزشک با تجربه و کاربلد، باید یک سری فاکتورها را در نظر بگیرید و سپس فرزند خود را به تیغ جراحی او بسپارید.

برخی از این فاکتورها شامل موارد زیر هستند:

 1. با تجربه بودن پزشک
 2. متخصص اطفال بودن و تجربه ی ختنه های موفق  داشتن.
 3. قیمت و هزینه نیز می تواند از فاکتورهای مهم باشد. برخی از تکنسین ها یا پرستارانی که تجربه ی کافی در این کار ندارند، اقدام به انجام ختنه در منزل می کنند و قیمت بسیار پایینی را درخواست می کنند.
 4. خوش نامی و مطرح بودن پزشک در کلینیک یا بیمارستان
 5. در دسترس بودن پزشک برای مراجعات بعدی
 6. رعایت بهداشت و نکات بهداشتی

اگر پزشکی را یافتید که تمام این موارد را داشته باشد و رعایت کند، می توانید با خیال راحت، جراحی و ختنه را به او بسپارید. البته بهتر است برای انجام چنین جراحی مهمی، به کلینیک یا بیمارستان مراجعه کنید. حتی المقدور می توانید به مطب پزشک ختنه مراجعه کنید تا اگر مشکلی پیش آمد، بدانید به کجا باید مراجعه کنید.

اگر برای ختنه کردن کودک تان می خواهید از روش سنتی استفاده کنید، به دلیل وجود خون ریزی در این روش، بهتر است این کار در کلینیک یا بیمارستان انجام شود. زیرا امکانات بیشتری در دسترس است. اگر هم کودک تان مشکل خاصی در آلت تناسلی ندارد، می توانید از روش حلقه برای او استفاده کنید. این روش در کلینیک تخصصی ختنه در تهران دکتر صابر نجفلو به راحتی قابل انجام است.

دکتر ختنه در بیمارستان میلاد

دکتر نجفلو یکی از بنیان گذاران اصلی ختنه به روش حلقه در بیمارستان میلاد تهران، با امکانات ویژه، آماده ی خدمت رسانی به هموطنان می باشد. مراجعه به بیمارستان برای انجام ختنه می تواند کاری خوب باشد ولی نکته مهم این است که اگر شما به کلینیک ختنه دکتر صابر نجفلو تشریف ببرید از مزایای بهتری برخوردار خواهید شد. زیرا امکاناتی که ایشان در کلینیک خود دارند اصلا با امکانات بیمارستان و امکانات منزل، قابل قیاس نیست.
پزشک ختنه در مراکز بیمارستانی با توجه به تجربیات مکرر و انجام ختنه های بسیار، می داند که چطور و چگونه این جراحی حساس را انجام دهد تا مشکلی به وجود نیاید. البته لازم به ذکر است که در مراکز بیمارستانی، دستگاه های استرلیزه و ضدعفونی گران قیمتی وجود دارد که پزشک می تواند با استفاده از آن، تمامی وسایل را ضدعفونی کند. اتوکلاو یکی از این دستگاه های مهم است که حتی در برخی از مطب ها نیز وجود ندارد.

بهترین دکتر ختنه در کلینیک 

ختنه در کودکان و نوزادان، از جراحی های بسیار حساس می باشد. اگر پزشک به درستی، کار برش را انجام ندهد، در آینده ی کودک اثرات جبران ناپذیری بر جای خواهد گذاشت. ختنه یک عمل برگشت ناپذیر است. وقتی این جراحی تمام شد، چه درست و چه غلط، دیگر برگشت پذیر نخواهد بود. پس واجب است که برای انتخاب پزشک، حتما دقت و وسواس به خرج دهید تا در آینده مشکلی متوجه فرزندتان نشود.

کلینک ختنه در تهران

کلینیک ختنه در تهران به تعداد بسیار زیادی وجود دارد. اما همه ی این کلینیک ها هم نمی توانند گزینه ی مناسبی برای انتخاب باشند. برخی از این کلینیک ها توسط پزشکان متخصص و حرفه ای و در عوض، برخی با پزشکان تازه وارد و پرستاران و تکنسین ها  اداره می شوند. به هر حال باید در انتخاب پزشک و کلینیک، دقت لازم را به خرج دهید. انتخاب کلینیک دکتر صابر نجفلو به عنوان کلینیک ختنه در تهران، می تواند گزینه ی بسیار خوبی باشد. دکتر نجفلو در زمینه ی کودکان و نوزادان و بیماری های کودک، دارای بورد تخصصی است و عضو رسمی انجمن پزشکان کودک و نوزاد می باشد.